прапор Украiни герб Украiни
Комунальний заклад "Бугаївський ліцей Ізюмської районної ради Харківської області"
герб Бугаївський НВК  прапор Бугаївський НВК

Кадри

Штатний роспис на 2019 рік КЗ “Бугаївський ліцей”

Список працівників шкільного підрозділу

 

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Посада
1. Веприцька Ніна Іллівна Директор
2. Дикань Алла Василівна ЗНР
3. Щербак Наталія Василівна ЗНВР
4. Хиленко Людмила Василівна Вчитель
5. Малахова Людмила Олександрівна Вчитель
6. Скринник Валентина Йосипівна Вчитель
7. Висоцька Світлана Миколаївна Вчитель
8. Теницька Галина Петрівна Бібліотекар
9. Павленко Надія Петрівна Вчитель
10. Козоброд Ніна Сергіївна Вчитель
11. Снісаренко Світлана Олександрівна Вчитель, відпустка по догляду за дитиною до 3 років
12. Сотула Оксана  Леонідівна Вчитель
13. Рибалко Тетяна Іванівна Вчитель
14. Ярославцева Ірина Володимирівна Вчитель
15. Минюк Ніна Михайлівна Вчитель
16. Ровчак Любов Петрівна Вчитель
17. Теницький Костянтин Володимирович Вчитель
18. Лещенко Олександр Вікторович Вчитель
19. Магда Андрій Геннадійович Вчитель
20. Корзун Наталія Миколаївна Вчитель
21. Воєца Марія Миколаївна Практичний психолог
22. Червенко Анна Анатоліївна Вчитель
23. Шаповал Юлія Іванівна Вчитель
24.
25. Ровчак Любов Михайлівна Прибиральниця
26. Кривоніс Володимир Васильович Сторож
27. Сапальова Анна Вікторівна Завідувач господарства
28. Заспенко Юлія Геннадіївна Прибиральниця
29. Забашта Наталія Миколаївна Прибиральниця
30. Давиденко Світлана Павлівна Прибиральниця
31. Тригубський Ігор Анатолійович Водій
32. Мірошниченко Віта Вікторівна Кухар
33. Турко Віктор Валерійович Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будівель
34. Титаренко Надія Анатоліївна Прибиральниця
35 Посікун Олена Олександрівна Прибиральниця
36. Курило Тетяна Вікторівна Медична сестра з дієтичного харчування (сумісник)

 

Список працівників дошкільного підрозділу

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Посада
1. Кохан Олена Володимирівна ЗДНВР
2. Гарагуля Надія Федорівна Вихователь
3. Тарасова Світлана Віктиорівна Вихователь
4. Ровчак Юлія Юріївна Вихователь
5. Рудикіна Ірина Сергіївна Вихователь, відпустка по догляду за дитиною до 3 років
6. Перепелиця Лідія Анатоліївна Вихователь
7. Бобрусь Алла Григорівна Вихователь
8. Сідаш Ірина Іванівна Вихователь
9. Тітова Світлана Вікторівна Вихователь
10. Кохан Людмила Олександрівна Вихователь
11. Образцова Наталія Павлівна Вихователь
12. Скринник Вікторія Петрівна Музичний керівник
13. Ворона Наталія Миколаївна Сестра медична старша
14. Шевцова Інна Євгеніївна  Завідувач господарства
15. Дубинська Алла Анатоліївна Кухар
16. Головенко Наталія Анатоліївна Кухар
17. Затула Галина Олександрівна Машиніст із прання та ремонту білизни
18. Головенко Лілія Вікторівна Помічник вихователя
19. Явдокименко Наталія Іванівна Помічник вихователя
20. Ліснича Альона Леонідівна Помічник вихователя
21. Кривецька Людмила Олексіївна Помічник вихователя
22. Безкоровайна Тамара Григорівна Помічник вихователя
23. Гончаренко Анжела Артурівна Помічник вихователя
24. Саночкіна Надія Володимирівна Підсобний робітник
25. Минюк Микола Олексійович Сторож
26. Гуляєв Євген Іванович Двірник
27. Кривецький Богдан Васильович Слюсар – електромонтер (сумісник)