прапор Украiни герб Украiни
Комунальний заклад "Бугаївський ліцей Ізюмської районної ради Харківської області"
герб Бугаївський НВК  прапор Бугаївський НВК

Інформація про заклад


ВІТАЄМО ВАС НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ

КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ “БУГАЇВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ 

КУНЬЄВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ”

Інформація

про Комунальний заклад “Бугаївський ліцей Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області” у 2020/ 2021 навчальному році

Рік заснування 1982 рік, у 2009 році заклад було реорганізовано у навчально-виховний комплекс,з 2018 року – опорний заклад – Комунальний заклад “Бугаївський ліцей Ізюмської районної ради Харківської області” з  Олександрівською філією.

 

Директор школи Веприцька Ніна Іллівна, освіта вища, за фахом вчитель біології та географії, має вищу кваліфікаційну категорію. Заклад очолює з 2006 року.

 

Контингент учнів У 2020/2021навчальному році:

– в дошкільному підрозділі працює 4 групи (ясельна, молодша різновікова, середня, старша), в яких виховується 65 дітей. 13 вихованців старшої групи за результатами психолого–медико–педагогічного обстеження готові до навчання в 1 класі.

– в щкільному підрозділі навчалося 172 учнів, з них учнів 1-4 класів – 68 учнів, 5-9 класів – 81 учнів, 10-11 класів – 23 учні. Випускників 9 класу – 18 учнів.

Випускників 11 класу – 10 учнів.

– в філії навчається 51 учень, з них: 1-4 класи – 21 , 5-9 класи – 30 учнів.

 

Мова навчання Українська

 

Профільне навчання Освітній процес здійснюється за філологічним профілем – 10-11 класи ( 23 учень).

 

Педагогічний колектив Педагогічний колектив нараховує 34 педагога: 21 вчитель, 1 практичний психолог, 11 вихователів, 1 музичний керівник. З них 27 чол. мають вищу освіту, 7 чол. – неповну вищу.

Кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» мають 6 педагогічних працівників, «спеціаліст першої категорії» – 8 педагогічних працівників, «спеціаліст другої категорії» – 9 педагогічних працівників, «спеціаліст» – 4 педагогічні працівники, 11 тарифний розряд – 5 педагогічних працівників, 10 тарифний розряд – 2 педагогічні працівники. 4 педагоги мають педагогічне звання «вчитель-методист», 3 – «старший вчитель», 1 – «вихователь-методист».

 

Забезпечення харчуванням Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% (68 чол.) забезпечено учнів початкових класів та 7 учнів пільгових категорій. За рахунок спонсорських коштів (ТОВ СК «Восток») харчується 97 учнів. Гарячим триразовим харчуванням забезпечено 65 вихованців  дошкільного підрозділу ліцею.

 

Творчий потенціал Педагогічний колектив працює над проблемою «Підвищення якості освіти, становлення моральності учнів через створення природовідповідного, здоров’язберігаючого та здоров’яформуючого освітнього простору» та теоретично-практичного етапу (2-й рік) роботи над єдиною методичною проблемою: «Формування професійної мобільності педагогічних працівників закладу як чинник створення інноваційного освітнього простору Нової української школи в умовах модернізації змісту та методики дошкільної та шкільної освіти».

У конкурсі «Учитель року» брали участь 11 учителів, з них: у 2020 році – Сотула О.Л., вчитель хімії (I місце у зональному етапі , лауреат ІІ обласного етапу конкурсу «Учитель року – 2020», 4 місце).

Шкільний бібліотекар Теницька Г.П. , переможець І (районного) етапу в номінації «Медіакультура в бібліотечному просторі» та  3-тє місце в обласному етапі.

Вихователь Ровчак Ю.Ю. взяла участь в обласному етапі конкурсу «Вихователь року – 2020», але його проведення призупинено через загальнонаціональний карантин.

Участь в обласному фестивалі «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують»;

– Червенко А.А, вчитель англійської мови в початкових класах, відзначена Дипломом II ступеня  у номінації «Іноземні мови» та Дипломом III ступеня   у номінації «Виховна робота»;

– шкільний бібліотекар Теницька Г.П. відзначена Дипломом I ступеня  у номінації «Бібліотечна справа».

Роботи 2-х педагогічних працівників Сотули О.Л. та Дикань А.В. з досвіду впровадження технологій дистанційного навчання були надруковані на сайті КВНЗ «ХАНО» під час методичного Інтернет-марафону у квітні-травні 2020 року.

 

 

Гурткова робота В ліцеї працює 10 гуртків від ЦДЮТ: «Театральний», «Пішохідний туризм»,  «Народна творчість», «Паперокручення», «Волейбол», «Маленький розумник»,, «Народних інструментів», «Музична мозаїка» «Декоративно-ужиткове мистецтво», «Англійська мова в початкових класах» та гурток «Англійська мова» в дошкільному підрозділі.             

За рахунок спонсорських коштів працюють гуртки «Хореографія» та «Футбол».

 

Підвіз учнів та вчителів До закладу потребують підвозу 35 учні, 1 вчитель з селищ Розсохувате, Попасне, Сухий Яр, Чорнобаївка. Підвіз здійснюється шкільним автобусом. За рахунок батьків з Борівського району підвозяться 20 дітей із с.Калинова, Підвисоке.
Матеріально-технічне забезпечення До послуг учнів 17 навчальних кабінетів, з них 10 навчальних комплексів: «Кабінет географії», «Кабінет фізики», “Кабінет хімії” та “Кабінет біології”, “Кабінет математики”, лінгафонний кабінет, кабінет Захисту Вітизни, 3 комп’ютерні класи (30 ПК), 10 навчальних кабінетів обладнані мультимедійними комплексами (кабінет іноземної мови, кабінет української мови та літератури, кабінет історії та правознавства, кабінети біології та хімії, фізики, математики та захисту Вітчизни, кабінети 2 та 3 класу), спортивна та актова зали, спортивний та футбольний майданчики, майстерня, їдальня.

Бібліотечний фонд налічує – 11115 примірників художньої та навчальної літератури.

 

Досягнення вихованців Щорічно учні ліцею приймають участь у районних олімпіадах з базових дисциплін, виборюють призові місця. В 2019/2020 н.р. 7 учнів 8-11 класів посіли 12 призових місць в ІІ (районному) етапі олімпіад: учениця 8 класу – ІІ м з історії, ІІІ м з англ. мови та хімії; учениця 9 класу – І м. з англ. мови; учениця 10 класу – ІІІ м з екології та правознавства; учні 11 класу – І м з географії, ІІ м з укр. мови, ІІІ м – з історії, математики, трудового навчання.

В обласних олімпіадах  взяли участь 3  учнів. Двоє посіли призові місця: учениця 8 класу – ІІ місце з історії, учениця 11 класу – ІІ м з географії.

Учениця 6 класу здобула перемогу в І заочному турі  обласної геолого-географічної олімпіади.

У І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України учениці 9 та 10 класів посіли І місце.

Учні ліцею є активними учасниками різноманітних міжнародних, всеукраїнських, регіональних та районних конкурсів: «Кенгуру», «Соняшник», «Грінвіч», «Бобер».