У дошкільному підрозділі 19 листопада на передодні дня Гідності та Свободи було проведено тематичні заняття з патріотичного спрямування «Я маленький українець і цим пишаюсь», інтегроване заняття «Країна щасливих дітей».
Педагоги приділили увагу проблемі формування моральних почуттів із усвідомлення єдності України та найголовнішої людської радості – життя серед людей. Учили дітей бачити і відчувати, розуміти і переживати всім серцем, шанобливо ставитися до оточуючих та спільних цінностей українського народу, українського козацтва.
Бугаївський Навчально-виховний комплекс © 2018