Шановні колеги!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди
Вашого професійного свята —
Всеукраїнського дня дошкілля!
Педагог-«дошкільник» Працівник -«дошкільник»…
У ціх словах сконцентровано все: вдача, фах, талант, майстерність, любов, снага, відданість… Саме ви ведете дітей стрімкими стежками навколишнього світу, навчаєте першої азбуки життя, прищеплюєте доброту, людяність, чуйність, розкриваєте красу світу й людського серця.
Тож висловлюю вам щиру подяку за наполегливу, чесну, натхненну працю, що наповнює світ мудрістю, знаннями, милосердям та людяністю. Сподіваємося, що наша тісна співпраця й надалі збагачуватиме українське дошкілля інноваційними ідеями та перспективним досвідом.
Зичу вам здоров’я і невичерпних сил, ентузіазму у втіленні планів і творчих задумів, підтримки й розуміння з боку колег та батьків. Хай у родинах ваших панує злагода й достаток, а в серцях — спокій і затишок! Хай небо над нашими головами буде мирним і яскраво блакитним, а всі-всі діти — усміхненими й щасливими!
![](http://bugaivka.rvoizum.gov.ua/wp-content/uploads/2019/10/P9271041-3.jpg)
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
![](http://bugaivka.rvoizum.gov.ua/wp-content/uploads/2019/10/P9271049-2.jpg)
OLYMPUS DIGITAL CAMERA